


Dziś nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w niezwykłym pokazie iluzji. ![]()
Było dużo śmiechu, zdziwienia, wspólnego zgadywania „jak to możliwe?” i radosnych emocji. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały sztuczki iluzjonisty, przekonując się, ile ćwiczeń, pomysłowości i pracy kryje się za takimi występami. Spotkanie było przede wszystkim okazją do rozwijania wyobraźni, uważności i dobrej wspólnej zabawy. Nie zabrakło także rozmów o tym, że sceniczne sekrety i iluzje to element artystycznego występu, który potrafi zachwycać zarówno dzieci, jak i dorosłych. ![]()